אודות

אודות החברה:

חברת תמוז ואקום פורמינג בע"מ נמנית על החברות המובילות בארץ בתכנון, פיתוח וייצור מוצרים פלסטיים ואריזות בטכנולוגיית טרמו-פורמינג / וואקום-פורמינג, עם ותק של מעל 35 שנה בתחום, ומשרתת שורה ארוכה של לקוחות הן בארץ והן בחו"ל, החל מחברות גדולות ועד ליצרנים קטנים וחברות הזנק (Startups).  החברה מומחית בפיתוח וייצור מוצרים עבור תעשיית המזון, התרופות, הקוסמטיקה, ותעשיית האלקטרוניקה, ובמגוון רחב של שימושים ויישומים, החל ממוצרי פלסטיק חד פעמיים, אריזות מגשים ומכסים למזון, אריזות לחקלאות ולמוצרים פרא-רפואיים ועוד.

החברה מעסיקה למעלה מ-25 עובדים באולמות הייצור והאחסנה, בשטח כולל של מעל 3000 מ"ר. על רצפת הייצור מופעלות מכונות משוכללות מסוגים שונים, ובניהם מכונת הוואקום פורמינג המשוכללת מבית ILLIG הגרמנית. המכונות במפעל מאפשרות ייצור בו זמני של מוצרים שונים בקצב עבודה מהיר, תוך כדי עיצוב, חיתוך ואיסוף של האריזות.

כחברה בבעלות משפחתית יש לנו מחוייבות חזקה ללקוחות שלנו. במשך כל שנות פעילותה, החברה שמרה על מעמדה כמובילה בהתאמת המוצרים המיוצרים על ידה לדרישות ולצורכי הלקוח. אנו משדרגים את הציוד והטכנולוגיה שלנו, ותומכים בהמשך ההכשרה של העובדים שלנו בכל הזדמנות, כדי להבטיח שנוכל להציע מוצרים חדשניים בעלי ערך גבוה עבור הלקוח.

מבין לקוחותינו:

תקנים ותעודות:

מפעל תמוז ואקום פורמינג מוסמך לתקן ISO 9001 ולתקן HACCP, וכן תעודת כשרות עבור האריזות והמוצרים המיוצרים במפעל. החברה פועלת בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר בתחומי נוהלי העבודה, הייצור, איכות הסביבה ותקני האיכות.

המומחיות שלנו:

לחברה יש מומחיות רבה בייצור אריזות לשווקי המזון והתרופות, בהם קיים פיקוח מחמיר. שימוש בקו ייצור נקי, ועמידה בתהליכי בקרת איכות קפדניים המתבצעת לכל אורך שלבי הייצור, וכן בקרת איכות פרטנית ברמה מדגמית נוספת על קווי הייצור, מבטיחים תוצאה איכותית ביותר. הפיקוח המתמיד, לצד המיומנות והניסיון העשיר שנצברו בחברה, מבטיחים ייצור מדויק של מארזים איכותיים בעלי עיצוב מתקדם, השומרים על רמת פיזור פולימרי שווה בגוף המוצר ועל גימור חלק ואחיד.